top of page

Group

Public·10 members

Megogo Net Skachat ProgrammuDažādas programmas Smart TV LG ļauj pārvērst televizoru par funkcionālāko ierīci. Protams, katrs lietotājs izvēlas vienu vai otru aplikāciju pēc savas gaumes un vēlmēm. Aizraujošas spēles, jaunākās ziņas, iecienītākās filmas, ceļojumi, noderīgi padomi un daudzas citas interesantas lietas - tas viss var dot TV, pateicoties īpašas programmas. Mēs jums pateiksim, kā padarīt visas šīs funkcijas pieejamas, un parādīsim populārāko lietojumprogrammu sarakstu.
megogo net skachat programmu


Download Zip: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Ftweeat.com%2F2uen0g&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw1R8Pbw09hhbzNNbdeKXhjPTātad shēma ir šāda: palaižam vajadzīgo lietojumprogrammu, piemēram, to pašu MEGOGO, atlasām sadaļu (ja tāda ir), filmas, seriālus utt., palaižam vēlamo video, un paskaties. Ja video saturs ir apmaksāts, tad, protams, tiks parādīts atbilstošs ziņojums. Un, ja vēlaties, varat saņemt maksas abonementu.


Vispirms jums ir jāsaprot, kas ir Web OS operētājsistēma. Šī operētājsistēma tiek izmantota visos modernajos LG televizoros, kas tiek ražoti kopš 2014. gada. Šīs sistēmas kods ir atvērts, kas nozīmē, ka ikviens, kurš vēlas izveidot programmu Webos, to var izdarīt ar noteiktām prasmēm.


Web OS interfeiss ir izvēlne rindas veidā ekrāna apakšā, kuru var ritināt, tādējādi izvēloties vajadzīgo programmu vai pakalpojumu. Tajā pašā laikā varat skatīties ne tikai apraides, bet arī interneta kanālus, kā arī atskaņot jebkurus multivides failus.


Logrīks LG Smart TV Webos ir neliels grafikas modulis, kas veic noteiktu funkciju. Šāds modulis var parādīt valūtas kursu, kalendāru, laikapstākļus, parādīt TV programmu vai darboties kā saīsne ātra piekļuve uz konkrētu programmu. Logrīki neaizsprosto televizora iebūvēto atmiņu, jo tiem ir salīdzinoši mazs svars.


Būtībā LG Smart TV ar Web OS logrīki tiek izmantoti, lai paplašinātu funkciju klāstu un pielāgotu to lietotāja interesēm, vēlmēm un paradumiem. Iegādājoties televizoru, izmantojot Web OS, tam jau ir noteikts programmu un logrīku komplekts. Bet ar pamata komplektu daudziem var nepietikt. Lai palielinātu sava LG Smart TV iespējas tīmekļa operētājsistēmā, varat lejupielādēt no interneta jūs interesējošās lietojumprogrammas un paplašinājumus.


Nav iespējams instalēt lietojumprogrammu vai logrīku viedtelevizorā, kura pamatā ir Web OS, ja jums nav konta, tāpēc vispirms ir jāizveido konts. Lai to izdarītu, jums jāveic šādas darbības: 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
No upcoming events at the moment
bottom of page